Bollo ball a kuželky 2017

V sobotu 18. listopadu 2017 se na Orlovně v Telnici opět konal kombinovaný turnaj pro dvojice – soutěžilo se ve hře bollo ball a také v kuželkách. Tentokrát přišlo bojovat o dobré umístění a ceny 7 dvojic.

Po zahájení akce a přivítání soutěžících jsme zahájili dnešní zápolení na kuželkách, kde měl každý hráč na obou dráhách 15 hodů do plných kuželek. Zajímavé bylo, že několikrát zvonil zvonek, který oznamuje shození osm nebo všech devíti kolků (kuželek) jedním hodem. A ještě zajímavější, že následující potlesk patřil často mladším hráčům.

Když byly kuželky dohrány, přemístili jsme se do sálu ke hře bollo ball, kdy proti sobě vždy nastoupily dvě dvojice a střídavě házely bola (dva míčky spojené provázkem) na příčky, které následně určily, kolik bodů která dvojice získala.

Po dokončení zápolení v bollo ballu došlo na sečtení výsledků z těchto dvou her, dvojice vyslechly výsledky a získaly hravé ceny a památeční diplomy. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a pomohli tak vytvořit pravou sportovní a přátelskou atmosféru. Snad se příště potkáme zase a přivítáme mezi sebou další sportovce, kteří mají rádi i netradiční sporty.

Výsledky:

  1. místo – František Hrazdíra, Petr Fiala
  2. místo – Marta Hrdličková, Jiří Hrazdíra
  3. místo – Terezie Hrazdírová, Jaroslava Hrazdírová
  4. místo – Klára Křížová, Matyáš Jedlička
  5. místo – Sarah Gargulová, Lukáš Herold
  6. místo – Tina Jurčáková, Jan Šustr
  7. místo – Eliška Chovancová, Julie Gargulová

Za Orla jednotu Telnice
Jiří Hrazdíra