Nové dresy telnických florbalových Orlíků

Nové dresy telnických florbalových Orlíků

Oproti ostatním družstvům v Jihomoravském kraji, které s námi hrají na turnajích,  jsme doposud měli malý hendicap, co se oblečení na zápasech týče. To je však již minulost. Máme nové kvalitní a věřím, že i líbivé dresy.
Rád bych zde poděkoval sponzorům, kteří na naše dresy přispěli (jejich loga jsou vytištěny na dresech).

Hlavní sponzor (56% ceny dresů) :  Měřicí technika Morava s.r.o.

Ostatní (zbývajících 44% ceny dresů):
MORAVIA ESTAT
Průmyslové zboží HOLUB Sokolnice

OBEC TELNICE
VH PROFI Consulting a VH PROFI Building

OREL TELNICE

MORAVSKÝ PATRIOT

nové dresy florbal telnice

Alex Borýsek a Viktorie Hrazdírová v nových dresech

S ohledem na to, že hlavní sponzor a dva další nesou v názvu svých firem jméno naší země, bylo záhodno očekávat, že i takto vzniklé nové dresy budou především moravské. V tomto směru přispělo i to, že se náš florbalový klub přihlásil k iniciativě Moravská vlajka na každém zápase , kterou pořádá Moravská národní obec z.s. Proto mimo moravský erb na rameni, mají všichni malí hráči na zádech i malou moravskou vlaječku.

Grafika dresů na kterých je moravská vlajka

Grafika dresů přípravky a elévů

Moravská vlajka, spolu s vlajkou republikovou a obecní, byla také vyvěšena na víkendových turnajích 4. a 5. 10. 2014, které pořádal Florbalový klub Orel Telnice ve školní hale v Újezdě u Brna. Přihlášením se k této iniciativě chceme dát najevo svoji lásku k naší zemi a respekt k její tisícileté samosprávné historii, zcela v kontextu s preambulí vzniku ČR: „My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, …“.

Moravská vlajka na zápase

Vlajky na víkendových turnajích florbalu 4. a 5. 10. 2014