O pohár starosty – turnaj v kuželkách družstev 2009

Zatímco se u Tvarožné řadí šiky vojáků k rekonstrukci bitvy u Slavkova, na Orlovně se rozbíhá turnaj kuželkářských družstev v tradiční bitvě O pohár starosty.

Nejdříve si odehrálo svůj zápas s kuželkami družstvo Junioři a protože nemělo ve své kategorii konkurenci, po zásluze svoji žákovskou kategorii vyhrálo. Pak už nastoupilo ostatních 8 družstev na 60 hodů sdružených (15 do plných+15 dorážka na jedné i druhé dráze). Družstvo Orla Telnice si na tento turnaj opět vyladilo formu a po zásluze obhájilo 1. místo před družstvem Bertíci a na třetím místě skončil Exmont Stars. Na čtvrtém místě o pouhých 13 kolků skončili naši Senioři a na pátém místě oslabený Orel Blažovice. Šestí byli hosté z Orla Strážnice a výsledkovou tabulku uzavírají předposlední Telničáci a poslední Úježďáci. Poslední 2 týmy zaslouží uznání za statečnost, protože s kuželkami zatím nemají moc zkušeností oproti ostatním. Ačkoliv tabulku uzavírali, nemuseli zoufat, protože byli společně obdarováni cenou, kterou věnoval starosta Orla ČR Ladislav Šustr.

Věříme, že všechny účast na turnaji pořádně nabudila a že se potkáme na vánočním turnaji v kuželkách jednotlivců na Štěpána 26.12.2009

Za kuželkáře Jiří Hrazdíra

[/su_custom_gallery]