Turnaj v Bollo Ballu a kuželkách 2012

Ve sváteční sobotu 17. listopadu se na orlovně v Telnici sešli příznivci kuželek a bollo ballu a uskutečnil se tradiční turnaj dvojic právě v těchto dvou sportech. Šlo, jako i v předchozích letech, o společný projekt OJT a Asociace sportu pro všechny Brno-venkov. Během zahajovacího nástupu bylo využito příležitosti a panu Janu Ryšavému bylo jménem ASPV předáno ocenění u příležitosti oslav 20. výročí činnosti asociace. Aby nebylo málo gratulací, bylo vzpomenuto i na nedávné životní jubileum 70 let pana Petra Koláře. Po předání darů a potlesku nic nebránilo zahájení turnaje.

Sportovní nadšenci rozděleni do dvou kategorií, děti a dospělí, se rozmístili po sportovištích. Čtyři soutěžní dvojice dětí se ve velkém sále nejprve utkaly v bollo ballu, zatímco osm dvojic hráčů kategorie dospělí změřilo své síly v kuželně. Po odehrání příslušných zápasů se účastníci vystřídali.

Bollo ball vyhráli v kategorii děti Fanda a Terezka Hrazdírovi, v kategorii dospělí Jan Ryšavý a Anna Hrazdírová. V kuželkách mezi dětmi zvítězili opět Fanda s Terezkou, mezi dospělými se do čela probojovala Marta Hrdličková a Mila Bímová. Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za výbornou hru, fair play i sportovní zápolení. Věříme, že příští rok se k nám opět přidají další a již nyní se na turnaj 2013 těšíme.

Anna Hrazdírová, Eliška Vecheta
Orel jednota Telnice