Turnaj v kuželkách jednotlivců 2012

Vánočního turnaje se zúčastnilo 29 hráčů v 5 kategoriích: mladší žáci a žákyně 6, nová kategorie registrovaní dorost 3, ženy 3, muži neregistrovaní 8 a registrovaní hráči 9. Žáci a žákyně ml. házely 30 hodů do plných (15 hodů do plných jedna dráha, 15 hodů do plných druhá dráha, ženy 40 hodů sdružených, dále jen HS), dětská dorážka (tzn. 3 hody na dorážku a pak se postaví celá sestava), kategorie nově vzniklá registrovaní dorost, muži neregistrovaní a registrovaní 48 HS.

V kategorii muži neregistrovaní musel po čtyřech letech na trůnu Roman Cenek přenechat pohár za první místo Milanu Mikáčovi, který prostředí telnické kuželny dobře zná, protože sem chodí hrát s firmou HAM-FINAL. V kategorii žáci a žákyně ml. zvítězila Markéta Mikáčová, v kategorii dorost registrovaný Michal Dvořák, v kategorii ženy Petra Mikáčová, v kategorii muži registrovaní Pavel Dvořák ml.

Je to akce velice zdařilá, hraná ve vánoční atmosféře, a je vidět, že si získává u kuželkářů velkou oblibu. Proto se její pořádání pro nás stává závazkem.

Pavel Dvořák, KK Orel Telnice