Večírek florbalového klubu Orel Telnice

Večírek a rozloučení s rokem 2014

I přes velkou marodku jsme se v pondělí 15.12.2014 sešli v hojném počtu, aby jsme se společně rozloučili s rokem 2014. Při této příležitosti bylo představeno nové logo přípravky a elévů, tedy orlíček namalovaný věhlasným karikaturistou z Přerova, Martinem Hronem.

Maskot malých florbalistů

Vlaječka s maskotem a pokřikem malých florbalistů.

Vlaječka s orlíčkem a pokřikem, který si malí florbalisté přípravky rádi skandují: „Za Orel florbal v Telnici, bojujem my Orlíci, každé zápas hrajem líp, tak do toho hip, hip, hip!“, zdobila malou klubovnu, do které jsme se málem kolem několika složených stolů nevešli. Nový maskot, orlíček ozdobil i výborný dort darovaný paní Hrazdírovou, dále jsme měli možnost pochutnat si na skvělých jednohubkách kterými společný stůl obohatili manželé Borýskovi. Nezbytným „doplňkem stravy“ byly brambůrky, křupky, oříšky a na to všechno ovocná pitíčka.

Dort pro florbalisty

Dort s florbalovým maskotem.

Mezi hodováním proběhlo krátké zhodnocení minulého roku, ve kterém jako nejsvětlejší bod (mimo úspěchu mužského týmu) vynikal úspěšný nábor nových talentů. Dále zakladatel telnického florbalového klubu Ing. Ivo Bártek nastínil naše směřování v roce následujícím a poděkoval všem za jejich činnost pro klub. Tím skončil náš večírek, ze kterého si každý člen odnesl placku a samolepku s novým maskotem orlíčkem a především plné bříško.

Proslov zakladatele klubu

Proslov zakladatele klubu.

Ukončením večírku ovšem zábava teprve začala! Všichni jsme se totiž následně zúčastnili Dětských vánočních her na orlovně, ve kterých byly dvě stanoviště z deseti věnovány právě florbalovým dovednostem. U jednoho stanoviště se testovala přesnost střelby na bránu a u druhého rychlost proběhnutí slalomové dráhy s míčkem. Zatímco u střelby na bránu byla nasazena laťka dost vysoko jak pro začátečníky, tak i pro naše malé hráče florbalu, při zdolávání slalomu bylo už zřetelné kdo trénuje a umí a komu míček utíká kam on sám chce.

Florbalový slalom

Alexek Borýsek nejmladší člen florbalového klubu při zdolávání slalomu.