Tábor Řecko-perské války – 7. den

Uprostřed noci se stala naprostá tragédie. Peršané se dostali do těsné blízkosti našich měst. Řecká armáda sice útok opět potlačila, ale přesto došlo k devastaci chrámů, zasvěcených bohům. Dostali jsme pochopitelně strach, že teď nebude stát Olymp na naší straně, a proto ještě před zahájením výcviku muselo dojít k obnovení těchto budov. Natěžili jsme si hlínu, postavili hráze a získali ze vzniklých přehrad vodu a vytvořili jsme si tak cihly, kterým jsme ještě zdokonalili vlastnosti našeho stavebního materiálu přidáním slámy.

A konečně jsme mohli budovat posvátné stavby. Cihlu po cihle jsme museli vyrobit a úmístit, ale stálo to za to. Je vidět, že jsme správní Řekové. Protože takové architektonické skvosty se málo kde vidí. Zcela určitě se můžeme domnívat, že teď už budou bohové na naší straně.

Problémem ovšem bylo, že jsme měli přímo katastrofální nedostatek financí na dovyzbrojení se do bitvy. Uspořádali jsme tedy hromadný sběr drahého kamení, prodali je kupcům ze sousedních zemí a protože nám obchod vynesl víc, než jsme kdo čekali, mohli jsme si sami na trzích nakoupit dobroty.

Večer se nesl v duchu mýtů o Heraklovi a sami jsme si vyzkoušeli, jak se zabíjí taková hydra a další úkoly.

P.S. Další galerie níže, v proklikávání nenavazují, nutno scrollovat.

Pokračování galerie