O pohár 17. listopadu – turnaj ricochet 2012

Dne 17. listopadu se uskutečnil další ročník tradičního turnaje v ricochetu „O pohár 17.listopadu“. Letošní ročník nebyl výjimečný účastí hráčů, protože na silné pole startujících jsme u nás zvyklí, ale urputností leckdy hodně vyrovnaných soubojů.

Junioři nám pomalu dospívají, už to nejsou děti,které by potřebovaly samostatnou skupinu, a tak se letošní ročník nerozděloval do výkonnostních skupin,ale hrálo se ve skupině jediné, a to každý hráč s každým hráčem. Proběhlo celkově neuvěřitelných 66 zápasů a dopadlo to takto:

1.Jiří Hrazdíra
2.Jiří Šmerda
3.Milan Houra

Hrálo se „nemilosrdně“, ale čestně a v duchu fair play. Po celou dobu trvání turnaje vládla příjemná přátelská atmosféra a i když poslední zápas končil až v odpoledních hodinách, nikomu to na náladě neubralo.

Na závěr proběhlo vyhodnocení, pomyslné předání putovního poháru a rozdání cen. S odměnou za startování v turnaji se dostalo na každého, takže všichni odcházeli potěšeni drobnou maličkostí.

Další ročník turnaje je za námi a doufáme, že ročník příští bude stejně úspěšný. Vzhledem k tomu,že se na turnaji objevilo plno známých tváří z ročníků předchozích, je patrné,že se povedlo účastníky motivovat a nadchnout a jsou tak příslibem pro rozšiřování tohoto nového sportu,který můžete hrát po celý rok, není ovlivněn počasím a potřebujete k němu jen raketu,míček,dobrou obuv a chuť se hýbat.

Za ricochetový team Dáša Velecká