Turnaj dvojic v kuželkách a Bollo Ballu

V den státního svátku 17. listopadu 2016 se na Orlovně v Telnici opět konal kombinovaný turnaj pro dvojice – soutěžilo se ve hře bollo ball a také v kuželkách. Nakonec se sešly pouze 4 dvojice, o to větší ale byl ale zápal pro hru.
Po zahájení akce a přivítání soutěžících jsme se přesunuli z velkého sálu do kuželny, kde měl každý hráč na obou dráhách deset hodů do kuželek. Zajímavé bylo, že několikrát zvonil zvonek, který oznamuje shození všech devíti kolků (kuželek) jedním hodem. A ještě zajímavější, že následující potlesk patřil často mladším hráčům.

Když byly kuželky dohrány, vrátili jsme se do sálu ke hře bollo ball, kdy proti sobě vždy nastoupily dvě dvojice a střídavě házely bola (dva míčky spojené provázkem) na příčky, které následně určily, kolik bodů která dvojice získala. Zachycení bola na nejvyšší příčku znamenalo zisk nejvíce bodů, pokud ovšem soupeř netrefil tutéž příčku apod.

Ještě před polednem byl turnaj dohrán, dvojice vyslechly výsledky a získaly hravé ceny a památeční diplomy. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a pomohli tak vytvořit pravou sportovní a přátelskou atmosféru. Snad se příště potkáme zase a přivítáme mezi sebou další sportovce.

Za OJT zapsala soutěžící

Anna Hrazdírová