Turnaj přípravky a minipřípravky 10.4.2016

Nedělního rána 10. 4. se sešli malí florbalisté z telnické přípravky (ročníky 2007-2008) v hale ZŠ Čejkovická v Brně Židenicích, aby změřili síly s dalšími zapálenými sportovci na posledním turnaji letošní sezóny. Jejich prvním soupeřem byl FK Troopers Moravany, v dalších se utkali s TJ Znojmo Laufen CZ, s Itelligence Bulldogs Brno a v posledním s TJ Sokol Brno Židenice. Jednotlivé zápasy se hrály 12 min. systémem 3 + 1. Na hřišti předvedli své dovednosti Denis Přerovský, Dominik Štafa, Filip Dračka, Dan Tretera, Mates Zahradník, David Balák a za slečny Veronika Minaříková.

Posilněni obědem se po poledni na stejné místo dostavili naši ještě mladší hráči, tzv. minipřípravka (ročníky 2008 až 2011). Z dívčího zastoupení Markétka Mifková, Adélka Krejzlíková (obě také v roli brankářek 2. a 3. zápasu), Vendulka Žáková a Nikolka Mácová. Z chlapců Petr Gabrhel, Matyáš Nezval, Matěj Žák (v 1. zápase také brankář), Kuba Prudil, Daniel Vlček a Alex Borýsek. Po prvním utkání s FK Židenice si hráči mohli půl hodiny zaslouženě odpočinout a „dobít baterky“ na další dva po sobě jdoucí zápasy s týmy Hattrick a Dragons.

Velká chvála všem telnickým florbalistům patří především za nepřehlédnutelnou snahu a vydanou energii. Nelehkého úkolu, kterým určitě účast na turnaji je, se zhostili výtečně a hlavně s chutí – a to je nejdůležitější!

 
Autorka článku Barbora Žáková

 

 
foto dětí s medailemiMinipřípravka s medailemi

 

turnaj                 Těsně po posledním zápasu.