Soustředění kuželkářského klubu

Už od roku 2008 před začátkem kuželkářské sezony probíhá soustředění kuželkářů. Nejinak tomu bylo i letos a v táborovém středisku na Borovince u Bystřice nad Pernštejnem jsme se společně sešli, abychom se intenzivně připravili na nadcházející sezonu. Naše družstvo „A“ postoupilo do 3. ligy a většina hráčů tohoto družstva ladila formu na zápasy s novými soupeři. Nakonec se soustředění zúčastnilo 13 hráčů (Mirek pouze jako pozorovatel, protože přijel na soustředění o berlích) a další 3 členové doprovodu.

Každý den jsme navštívili kuželnu ve sportovní hale v Bystřici nad Pernštejnem, kde se na nás už těšili a poskytli nám opět výborný servis. V odpoledních hodinách probíhala doplňková fyzická příprava formou rekreačních sportů a došlo i na turistický výšlap k Domanínskému rybníku. Letos nám počasí příliš nepřálo a první polovina soustředění propršela, takže odpolední program byl většinou ve znamení hry stolního tenisu a utužování kolektivu při karbanu. A když se konečně počasí umoudřilo, mohli jsme se „zničit“ při pozemním hokeji a tenisu.

Po celou dobu vládla tradičně dobrá nálada a za hladký průběh našeho soustředění děkujeme personálu na kuželně, obsluze v restauraci v penzionu na Borovince a v neposlední řadě i děvčatům z doprovodu za chystání výborných večeří. Soustředění opět bylo pohodové plné dobré nálady a došlo i na zpěv při kytaře, hře na Boomwhackers nebo promítání filmu. Zase jsme se dobře připravili na novou sezonu a teď jenom budeme doufat, že se to odrazí i na letošních výkonech jak jednotlivých hráčů, tak i celých družstev.

 

 

Jiří Hrazdíra

účastník soustředění

[/su_custom_gallery]