Soustředění kuželkářů

Soustředění kuželkářského oddílu, jak pro dospělé tak pro dorost, proběhlo na Borovince od soboty 19.8. do pátku 25. 8. 2017 a zúčastnilo se ho osm hráčů.

Na každý den jsme měli objednanou kuželnu na tři hodiny ve Sportovní hale v Bystřici nad Pernštejnem, kde jsme trénovali hodně dorážku, různé sestavy a „otvírky“ na jedné dráze z pravé velké ulice a na druhé dráze z levé velké ulice. Pro zpestření jsme si zahráli známé kuželkářské hry – stromeček a domečky.

Musím říci, že soustředění určitě splnilo svůj účel, a při srovnání s výsledky z předchozích let, se každý hráč alespoň o trošku zlepšil.

Po obědovém klidu se hráči mimo jiné věnovali také dalším různým doplňkovým sportům jako tenis (turnaj dvojic), nohejbal trojic, fotbálek, výjezd na kole, hokej s tenisovým míčkem a stolní tenis s verzí pro větší počet hráčů – „amerika“. Po večeři byly naplánované odpočinkové činnosti – například minigolf, petangue nebo karetní hra ,,žolík“. Došlo i na šachové partie na venkovní šachovnici.

Teď už jen aby hráči odevzdali vše, co v nich je, a dařilo se jim lépe, než v loňské sezóně. Nezbývá než jim popřát kuželkářské AŤ TO PADÁ!!!!!

Je ale škoda, že na soustředění do krásného prostředí na Vysočině nemohlo vyrazit více hráčů. Několik jich nevyjelo z rodinných důvodů a další byli zaneprázdněni v zaměstnání. Tak snad jim to vyjde příští rok.

 

Pavel Dvořák

vedoucí oddílu Kuželkářský klub Orel Telnice

[/su_custom_gallery]