Tachyon, meziplanetární doručovací společnost – 3. den

Ráno nás ze spánku vyrušilo hlášení, že budeme každou chvilkou přistávat na vesmírné stanici doručovací společnosti Tachyon. Zjistili jsme tedy, že jsme se probudili ve Vesmíru. Připojili jsme se ke stanici. Během dopoledne nás čekalo několik formalit. Museli jsme převzít doručovací loď, která byla postavena podle návrhu stážistů a následně se seznámit s jejím ovládáním. Cvičně jsme proletěli asteroidovým polem a proškolili se i v záležitostech jako je evakuace aj.

Všichni jsme však byli v očekávání. Odpoledne totiž přišla první výzva v podobě zásilky. Doručovali jsme balík na planetu Olympia místnímu kaplanovi a dokonce jsme se zúčastnili i mše, kterou zrovna náhodou sloužil. Zdejší obyvatelé jsou přímo posedlí sportováním a soutěžemi. Nemuseli nás dlouho přemlouvat a my se jejich olympiády zúčastnili.  

Když jsme přistáli večer zpátky na naší stanici, byli jsme tak plni dojmů, že jsme si uspořádali vlastní akci. Jednalo se o vesmírné koloseum, kde se stážisti utkávali nejen ve fyzických disciplinách, ale i v disciplínách znalostních, zručnostních anebo v takových, kde se musel člověk doslova překonat.

P.S. Další galerie níže, v proklikávání nenavazují, nutno scrollovat.

Kronika stážistů

 

Focení stážistů