Tachyon, meziplanetární doručovací společnost – 7. den

Když se ráno rozezněl rozhlas s každodenním hlášením, dozvěděli jsme se, že nás dopoledne čeká nařízené pracovní volno. Plán zněl tedy jasně. Strávit jej na Relaxační planetární soustavě, složené z hudební, nenasytné a zvířecí planetky , kde jsme se ovšem potýkali s agresivními čivavami, které k smrti nenávidí pošťáky. Účel dopoledne splnilo. Všichni si odpočinuli, a tak jsme se po obědě mohli pustit opět do práce. Museli jsme doručit tři balíky. Nejprve na planetu přezdívanou Chaos. Byla to dlouhatánská zásilka, která se nesměla ohnout ani jinak poškodit. Další byla na nám velmi dobře známou planetární soustavu Relax, a to sice na zvířecí planetku. A poslední kurýrní služby byly přes jezero, kdy jsme doručovali velmi těžkou krabici.

Když jsme se vrátili zpět na vesmírnou stanici plni euforie, přišel prudký zvrat. Promluvil k nám kapitám. Dozvěděli jsme se, že nám někdo krade zásilky. A pravděpodobně to jsou vesmírní piráti, kteří jsou obávaným nepřítelem celé galaxie.

Tuto neblahou novinu jsme vzali na vědomí. Ale komu by se chtěl zakončit jinak tak úžasný den negativně. Uspořádali jsme si tedy hodovní tabuli, kde se podávaly ryby.

P.S. Další galerie níže, v proklikávání nenavazují, nutno scrollovat.

Kronika stážistů