Vánoční turnaj jednotlivců v kuželkách 2013

V letošním roce si na Vánoční turnaj jednotlivců v kuželkách na svátek sv. Štěpána udělalo čas 33 hráčů v 6 kategoriích. Bojovalo se od 10 hodin dopoledne do 18 hodin večer. Hody pro 6 kategorií jsme upravili jako loni, tj. žáci a žákyně házeli 30 hodů do plných, ženy 40 hodů sdružených (10 plné a 10 dorážka na obou drahách), muži nehrající soutěž (neregistrovaní) 48 hodů sdružených (12+12 na obou drahách) a hráči hrající soutěž 60 hodů sdružených (15+15 na obou drahách).

V kategorii mladších žáků a žákyní vyhrál Filip Dvořák, druhý byl Mirek Mikáč a třetí místo obsadila Terezka Hrazdírová.

Kategorii starších žákyň ovládla Markéta Mikáčová před Janou Dvořákovou.

Kategorii žen vyhrála poprvé Alena Dvořáková ml., před Klárou Dvořákovou a Petrou Mikáčovou.

V kategorii muži neregistrovaní neobhájil titul Milan Mikáč, který po vleklejších zdravotních problémech obsadil třetí místo za druhým Romanem Cenkem a vítězem Jiřím Dvořákem ml., který se konečně dočkal a vyhrál.

V dorostenecké kategorii uloupil vítězství Michael Dvořák  sourozencům Hrazdírovým, druhému Františkovi a třetí Jaroslavě.

Kategorii hráčů hrajících kuželkářskou soutěž zvítězil Vojta Dvořák před Alenou Dvořákovou st. a Pavlem Dvořákem st.

Tento kuželkářský turnaj se dostal do kalendáře stále více hráčů a příjemné setkání ve vánoční atmosféře se pro nás stává závazkem.

Tak ať to padá!!!

Pavel Dvořák