Orelský ples 2014

Vystoupení tanečníků z TK Orel Telnice

Orelským plesem byla zahájena v pátek 17.1. plesová sezona 2014 v Telnici. Ať už je jakkoliv tradiční záležitostí, na kterou se mnozí z nás na začátku roku těší, letos jsme se mohli těšit také na nějakou tu změnu a to v podobě nové hudby, Plesového miniorchestru Pavla Helana, HELAN BAND. Pavel, mimo jiné finalista televizní soutěže Česko Slovensko má talent, prokázal talent nejen ve zpěvu a hře na hudební nástroje, ale i v komunikaci s plesajícími, jimž v některých chvílích prozpěvoval do ouška přímo na parketu. Jeho přátelé z bandu se také nenechali zahanbit, takže v sále i v přísálích vládla skvělá atmosféra. Tančících i těch, kteří museli mezi tanečními sériemi načerpat sil u baru, stolu s míchanými nápoji, či ochutnávkou výborné gastronomie Restaurace Orlovna, bylo mnoho.

také u tomboly bylo možné se vydýchat a v rámci toho se těšit na případné výhry, zajímavé a ještě zajímavější, za které děkujeme všem, kteří do ní svými dary přispěli.

Krásnými vstupy inspirovaly přítomné nejlepší taněční páry Tanečního klubu Orel Telnice, Radek Mucha s Vitalijí Tyrnovou, držitelé stříbrné medaile z Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích a Titus Ablorh a Natashou Bekker, mistři ČR v kombinaci deseti tanců v kategorii do 21 let.

Co více dodat ke společenskému setkání, kde se může člověk potkat se svými přáteli, užít si krásný večer při tanci a povídání a odcházet domů s tím, že se uvidíme nejpozději za rok zase.

Tak tedy: „Těšíme se na vás na příštím plese v roce 2015 a rádi vás uvidíme také v průběhu roku při jiných našich akcích.“

Bohumila Hrazdírová