Nohejbalové klání na Orlovně 2009

Nohejbalové nadšence v sobotu 12.9.2009 neodradil brzký ranní deštíček, který nám lehce zkropil hřiště, od účasti na již 10. ročníku tradičního nohejbalového turnaje trojic.

Po rozlosování pořadí jednotlivých týmů se při prvních zápasech soupeři ještě oťukávali, ale další zápasy nabídly kvalitní výkony a tím i vyrovnanější utkání. Ty nejlépe zvládli hráči Bellevue z Moutnic, kteří loni obsadili 2. místo a letos se po vyrovnaných výkonech posunuli na samotný vrchol. Za nimi skončili reprezentanti z Bedřichovic a třetí místo uhájili mladší hráči z rodu Dvořáků-Dvořiti. O příčku níž skončili domácí-KK Orel Telnice také proto, že jedna z opor týmu nemohla ze zdravotních důvodů nastoupit a náhradník jeho kvalitu bohužel nenahradil, ač se snažil, co to šlo. Pátou příčku obsadil tým Bruntál Revival, který se letos dostavil v obměněné sestavě a střídal lepší chvilky se slabšími. Poslední místo a cenu útěchy letos vybojovalo družstvo Lojdi.

Turnaj proběhl v příjemné přátelské atmosféře, nikdo se nezranil a všichni si, doufám, dobře zahráli. Takže se těšíme na příští ročník, že bude také tak dobrý anebo ještě lepší.

Jiří Hrazdíra

účastník turnaje

[/su_custom_gallery]