Orelský ples 2017

Pátek třináctého může třeba někoho vystrašit, ale v Telnici na Orlovně se právě v pátek 13.1.2017 konal Orelský ples a můžeme říct, že bylo veselo. Mnohým – i taneční kapele Karla Pešla – otevřel plesovou sezónu.

Kromě léty ověřené kapely, jejíž hudba hosty ani nechtěla pustit z tanečního parketu, návštěvníky letošního Orelského plesu zpěvem potěšila vokální skupina Illegato, která už na Orlovně odzpívala krásný podzimní koncert. Mezi vystoupeními samozřejmě nemohla chybět předtančení nejlepších tanečních párů Tanečního klubu Orel Telnice. Přihlížejícím se tajil dech u standardních i latinskoamerických tanců.

Další zábavnou složkou pro chvíle odpočinku od tance byl oblíbený fotokoutek od Veronika Photo. Občerstvující byly také míchané nápoje pana Stanislava Krále či posilnění některou ze specialit Restaurace Orlovna.

Dámy i pánové byli v plné parádě, tančilo se, veselilo, vyhrávaly se zajímavé ceny – zkrátka ples jak má být. Jako organizátoři jsme velmi rádi, že se akce vydařila, hosté se bavili a vytvářeli skvělou přátelskou atmosféru. Už teď se těšíme na příští ročník.

Za Orla jednotu Telnice

Anna Hrazdírová