Orlovna Telnice 2

Orlovna v Telnici byla postavena a otevřena v roce 1995 jako jedna z prvních Orloven po roce 1989. Od počátku je Orlovna místem pro setkávání lidí všech věkových kategorií při sportu, kultuře, vzdělávání nebo jen tak ve volných chvílích.

Orlovna je v první řadě sportovní areál, ale najdete zde i restauraci s nabídkou výborné kuchyně a nápojů a prostory pro pořádání kulturních a společenských akcí, svateb, oslav, školení apod.

V nabídce sportovního areálu je tělocvična (možnost hrát florbal, badminton, volejbal nebo různá cvičení), kuželnaposilovnaRicochetstolní tenisSpinningbiliard, venkovní kurty pro tenisvolejbalnohejbal a streetbal. Pro zkrášlení těla nabízíme také možnost využití vertikálního i horizontálního solária.

Tělocvičnu je možné využít pro pořádání koncertů, společenských akcí, konferencí, školení, rodinných oslav a dalších podobných akcí. Pokud byste potřebovali prostor pro menší počet osob (do 40 osob) nabízíme Malý sál v prvním patře budovy Orlovny nebo prostor s krbem u kuželny (do 20 osob).

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a chvíle strávené v našem areálu budou pro vás příjemné a Orlovna v Telnici bude pro vás místem, kam se budete rádi vracet.